Псевдоволонтери Благодійний фонд Люди сильні духом та фонд Люди в дії шахраї

Луцькі активісти знову спіймали псевдоволонтерів з відомого фонду «Люди сильні духом» зі Львівщини, яких раніше ловили по справі фонду «Дітям Героїв». Про це у мережі Facebook повідомля активіст Сергій Абрам.

Нагадаємо, 15 червня зловили невідомого псевдоволонтера з цього ж фонду «Люди сильні духом».

«Зловили сьогодні нову «партію» «волонтерів» з «фонду» «Люди сильні духом» зі Львова, раніше ці особи були у міськвідділі по справі «фонду» «Дітям Героїв».

«Волонтери» живуть поблизу Жовкви, на час збирання коштів вони проживають у орендованій квартирі, з їхніх слів, у Рожищі сплачує за проживання фонд», – йдеться у дописі.

«Мені подзвонив Діоніс Афоніч, розповів, що ці аферисти знову у Луцьку. Виїхавши на вказане місце, ми їх там не знайшли. Однак через 30 хвилин ми їх зустріли біля ЦУМу у маршрутці № 8. Викликали міліцію по спецлінії 102. Приїхав дільничий інспектор і забрав на опорний пункт. Там написав пояснення та заяву з приводу шахрайських дій з боку цих аферистів», – розповідає активіст та нагадує лучанам, що справжні волонтери не збирають гроші у громадському транспорті та на вулицях, а також закликає довіряти лише перевіреним волонтерам».

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що втретє луцькі активісти затримали псевдоволонтера, який збирає нібито для маленької ковельчанки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕСПРАВЖНЄ ДОБРО НА ВОЛИНІ АБО ЯК РОЗПІЗНАТИ ПСЕВДОВОЛОНТЕРА.

 

Вчора, 15 червня, зловили псевдоволонтера з відомого фонду "Люди сильні духом".

Самооборонівець Дмитро Шума помітив його на зупинці біля ТЦ Там-Там та викликав міліцію, – про це інформує в соцмережі Facebook громадський активіст Сергій Абрам.

 

 

Лучани продовжують полювати на псевдоволонтерів (ФОТО)           Вчора, 15 червня, зловили псевдоволонтера з відомого фонду "Люди сильні духом".

Лучани продовжують полювати на псевдоволонтерів (ФОТО) Лучани продовжують полювати на псевдоволонтерів (ФОТО)

“Волонтер” помітно нервував, розповів, що він з Жовкви, що зараз живе у Ковелі, де й орендує квартиру за яку, з його слів, платить його мама.

 

 

На запитання: “Як інкасується зібрана сума зі скриньки?”, хлопець розповів, що передає скриньку старшому групи “волонтерів”, який відвозить скриньки у Львів.

 

 

До слова, старшим групи є уже відомий псевдоволонтер Іван Піко, якого неодноразово затримували наші небайдужі активісти. Куди кошти прямують після того, як він віддає скриньки старшому хлопець - не знав. Запевняв, що дають на проїзд та харчування 50 гривень.

 

 

Хлопець поводився зухвало та часто говорив по телефону, очевидно з тим, хто працює у фонді. Людина, яка була по той бік слухавки, давала вказівки, як робити в тій чи іншій ситуації. Після перевірки документів “волонтера” відпустили”, - йдеться у повідомленні.